Turniej o Puchar Starosty Kołobrzegu

Turniej golfowy o Puchar Starosty Kołobrzegu za nami. Na 9 – dołkowym polu golfowym PAR 36 w Alte Farm, w pięknej nadmorskiej wsi Rusowo gmina Ustronie Morskie, o jak najlepsze wyniki, czyli jak najmniejszą liczbę uderzeń walczyło 15 uczestników turnieju z Polski, Dani i Niemiec. Walka była niesamowicie zacięta, gdyż różnice między poszczególnymi zawodnikami były minimalne. Swoim udziałem w Turnieju zaszczycił nas Stan Borys.
Pierwsze miejsce z wynikiem (39 uderzeń) zajął Jeiper Nielsen z Dani, na II miejscu uplasował się Marek Rojek (40 uderzeń). Na podium znalazł się także (z wynikiem 42 pkt.) Andrzej Ciba.
Golf staje się coraz bardziej powszechną i popularna formą aktywności rekreacyjnej i sportowej oraz stanowi niebywałą atrakcję turystyczną naszego regionu. Golf to wspaniały sport- jest w nim siła, precyzja, koncentracja i elegancja dla każdego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Golf Driving Range. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.